Współpraca
merytoryczna

Witaj, jeżeli jesteś zainteresowany współpracą ze specjalistą w dziedzinie fizjoterapii narządu ruchu oraz narządu żucia to jesteś w dobrym miejscu. Chętnie podejmę współpracę ze specjalistami z dziedziny stomatologii, ortodoncji, ortopedii, logopedii, psychologii czy treningu zdrowotnego. Na co dzień pracuje w zespołach terapeutycznych, ponieważ uważam, że skuteczne leczenie powinno być multidyscyplinarne. Jestem otwarty na nowe możliwości współpracy i rozwoju. Zapraszam do kontaktu za pomocą formularza kontaktowego lub poprzez social media.

Znajdz mnie w Social media

Działanie
marketingowe

Stacja Rehabilitacja jest blogiem poświęconym promocji zdrowia. Dotyczy to rzetelnych informacji na temat diagnostyki i leczenia jak i również wysokiej jakości produktów, które wspierają zdrowie, aktywność fizyczną i profilaktykę przeciążeń. Jeżeli Twój produkt spełnia te kryteria, skontaktuj się ze mną poprzez formularz kontaktowy.

Posiadam doświadczenie w tworzeniu treści na temat profilaktyki zdrowotnej i ergonomii pracy. Współpracowałem m.in. z IBM czy bankiem BZWBK.